Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
TEMAT WEBINARU:

TikTok - dlaczego Twoja marka
powinna tu być?

W Grupie Eura7, projektując komunikację, rozpoczynamy od oferty wartości. Dlatego punktem wyjścia do webinaru będą podstawowe informacje dotyczące aplikacji i jej funkcjonowania, ale także droga,
którą na przestrzeni lat przebył TikTok, i związane z tym zmiany.

Pokażemy Ci też, jak sprawić by Twoja marka podbiła serca odbiorców na TikToku, poszerzając znacząco Twoją grupę docelową!

Chętnie podzielimy się swoją wiedzą, zapraszamy!

Paulina Kasprzyk i Maks Michalczak

/
TERMIN: 
Środa 29 marca 2023,
godzina 13:00
TikTok - dlaczego Twoja marka powinna tu być?
2023-03-29
13:00
Europe/Warsaw
+48
bezpłatne szkolenie online
/
Czy TikTok (nadal) jest miejscem z kontentem tylko dla młodych ludzi?
/
Podczas webinaru dowiesz się:
Czym jest teoria „wsadowa”
i czy istnieje jakiś klucz
do zdobycia popularności
na TikToku??
/
Jak bardzo TikTok zmienił inne social media i co na to wpłynęło?

/
/
Jak skutecznie wykorzystać potencjał TikToka w swojej komunikacji?
Zaufali nam:
Prowadzący
/
Maks Michalczak,
Head of PR and Content Marketing Grupa Eura7
Od ponad 17 lat specjalizuje się w komunikacji medialnej. Realizuje zadania PR-owe
i marketingowe w Grupie Eura7, do której trafił z Ekstraklasy SA, gdzie odpowiadał
za komunikację z mediami sportowymi. Jest współorganizatorem szkoleń marketingowych Internet ASAP, redaktorem branżowego serwisu Labber.pl, a także konsultantem oraz współprowadzącym podcastu Marketing ludzkim głosem. Wcześniej przez dziewięć lat pracował w Wiśle Kraków SA. W krakowskim klubie zajmował stanowisko rzecznika prasowego.

Wcześniej przez dziewięć lat pracował w Wiśle Kraków SA. W krakowskim klubie zajmował stanowisko rzecznika prasowego, kierował pracą Biura Prasowego, tworzył media relations  na poziomie lokalnym i ogólnopolskim, odpowiadał za politykę informacyjną i marketingową klubu. Współtworzył projekty komunikacyjne i marketingowe dla takich marek jak: adidas, EA Sports, nc+, LOTTO, Oshee, Tesco Polska, Tele-Fonika, Totolotek SA, Tyskie, Volvo, Verbena.
/
Paulina Kasprzyk,
Social Media Manager Grupa Eura7
Na swoim obecnym stanowisku jest od ponad 5 lat. Social media towarzyszą jej jednak zdecydowanie dłużej. Studiowała na kierunku Multimedia i komunikacja społeczna. Przez prawie dwa lata odpowiadała za budowanie i planowanie strategii social media ogólnopolskiej akcji karmimypsiaki.pl, gdzie współtworzyła również kampanie społeczne oraz charytatywne eventy. Dodatkowo jako Wolontariuszka w schronisku i fundacji od lat aktywnie wykorzystuje media społecznościowe m.in. do promocji zwierzaków do adopcji oraz edukacji w tej tematyce. TikTok, jako bardzo dynamicznie rozwijająca się aplikacja, to dla niej temat intrygujący. Nowe trendy i zachowania użytkowników wciąż dają kolejne impulsy do pogłębiania wiedzy w tym zakresie.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i natury. Opiekunka psa Shaggiego (który często odwiedza z nią biuro). W wolnym czasie poza działalnością wolontariacką uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu - najlepiej na wodzie! Pływanie na desce SUP (oczywiście z psem) pozwala jej złapać oddech i odpocząć.

Jeżeli chcesz uzyskać ofertę od Grupy Eura7, skontaktuj się z nami:
All Rights Reserved
Copyright 2022
Viscale Sp. z o.o.